У місті проводиться підготовка до літньої оздоровчої кампанії 2018 року

У місті проводиться підготовка до літньої оздоровчої кампанії 2018 року.

Протягом літнього періоду буде працювати 27 таборів денного перебування, з них: 26 - на базі загальноосвітніх закладів міста та 1 табір на базі клубів за місцем проживання (КЗ «Луцький міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Луцької міської ради).

У позаміському закладі оздоровлення та відпочинку «Ровесник» планується оздоровити протягом чотирьох змін 763 дітей пільгових категорій –учнів шкіл міста.

Управлінням охорони здоров’я та департаментом соціальної політики, частина дітей пільгових категорій будуть направлятися на оздоровлення у обласні та регіональні санаторно-курортних заклади, які функціонують протягом року.

Частина дітей отримає послугу з оздоровлення у ДП «УДЦ «Молода гвардія» та ДПУ «ДЦ «Артек» (Пуща-Озерна), що теж функціонують протягом року.

Після проведення тендерної процедури за кошти департаменту сім'ї, молоді та спорту та обласної субвенції частина дітей зможе отримати послугу з оздоровлення у таборі, що виграє тендер у межах Волинської області.

Разом з тим повідомляємо, що за рахунок коштів державного та місцевого бюджетів на оздоровлення та відпочинок мають право: діти-сироти; діти, позбавлених батьківського піклування; діти, загиблих учасників АТО; діти-інваліди; діти осіб, визнаних учасниками бойових дій, відповідно до п.19 ч.1 ст.6 ЗУ «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту»; діти з багатодітних та малозабезпечених сімей; діти, які перебувають на диспансерному обліку; талановиті та обдаровані діти (переможці міжнародних та всеукраїнських олімпіад, конкурсів, фестивалів, змагань, спартакіад); діти внутрішньо переміщених осіб; діти, батьки яких загинули при виконанні службових обов’язків або на виробництві; діти, які взяті на облік службами у справах дітей, як такі, що перебувають у складних життєвих обставинах; рідні діти батьків – вихователів або прийомних батьків, які проживають в одному дитячому будинку сімейного типу або в одній прийомній сім’ї; діти, батьки яких працюють в агропромисловому комплексі.

Якщо ваша дитина належить до однієї з даних пільгових категорій, то за отриманням послуги оздоровлення чи відпочинку Ви можете звернутися у Департамент «Центр надання адміністративних послуг у місті Луцьку», управління освіти, управління охорони здоров’я чи департамент соціальної політики.

Наголошуємо, що дитина має право на безоплатне та пільгове забезпечення послугою оздоровлення та відпочинку за кошти місцевого та державного бюджету лише один раз на рік.