У Луцьку відбудеться Чемпіонат України зі спортивного орієнтування

20-23 вересня 2018 у Луцьку відбудеться Чемпіонат України зі спортивного орієнтування. Спортсмени з усієї України з'їдуться до нас аби визначити кращих орієнтувальників країни.

Цієї осені учасники Чемпіонату України будуть у м. Луцьку долати спринтерські дистанції. Локації обрані організаторами дуже цікаві. Відкриття змагань буде проводитися в Луцькому замку (Замку Любарта) – символі міста, могутній фортеці Волині.  Дистанція першого дня буде проходити старовинними вуличками старого міста. Учасники будуть пробігати поблизу  костелу Петра і Павла, будинку, де проживала родина Косачів та маленька Леся Українка,  інших архітектурних пам’яток та історичних споруд.

У другий день дистанцію для учасників змагань організатори спланували у відомих на всю Україну «сотах» ­­­­– найдовшому будинку в світі. З відгалуженнями довжина луцької «китайської стіни» (як її називають самі лучани) становить 3029 м. Лабіринти будинку стануть справжнім випробуванням для спортсменів.

В останній, заключний день чемпіонату, учасники змагатимуться в естафеті. Старт і фініш будуть розміщені на Театральному майдані, а дистанція проходитиме центральною пішохідною вулицею Лесі Українки та суміжними з нею вуличками Градний узвіз, Кривий Вал, Пушкіна, П’ятницька Гірка, Сенаторки Левчанівської.

Запрошуємо жителів та гостей міста Луцька прийти, підтримати учасників змагань та познайомитися з таким цікавим видом спорту, як СПОРТИВНЕ ОРІЄНТУВАННЯ.

Довідка: спортивне орієнтування – це вид спорту, в якому учасники за допомогою спеціальної карти і компаса повинні пройти трасу через контрольні пункти (КП) на місцевості. Переможцем стає той, хто не лише знайде всі КП, а й зробить це найшвидше. А тому важливим тут є не лише вміння орієнтуватись,  швидко обирати шлях руху та приймати рішення, але й легкоатлетичні здібності учасника.