Розпочався Всеукраїнський місячник «Спорт для всіх – спільна турбота»

Щороку, впродовж квітня в місті Луцьку відбувається проведення Всеукраїнського місячника «Спорт для всіх – спільна турбота»  з облаштування спортивних майданчиків.

Головною метою заходу є покращення умов для регулярних занять фізичною культурою різних верств населення за місцем навчання, проживання та в місцях масового відпочинку громадян.

Комунальний заклад «Луцький міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Луцької міської ради» на постійній основі долучається до цієї загальноукраїнської акції.

Працівники Центру вже провели інвентаризацію спортивних майданчиків за місцем проживання та визначили, які роботи необхідно виконати на них для покращення санітарного стану.

Сміття, сухий хмиз і минулорічне листя накопичується на майданчиках за зимовий період. Спортивний реманент також потребує дбайливих рук. Працівники Центру, своїм власним прикладом намагаються залучити до наведення порядку на майданчиках та прилеглих до них територіях, як комунальні служби, заклади освіти, так і місцеве населення.

Закликаємо усіх небайдужих лучан долучитись до наведення ладу на своїх прибудинкових територіях та спортивних майданчиках у дворах і в подальшому слідкувати за їхнім санітарним станом та збереженням надвірного обладнання.

КЗ “Луцький міський центр фізичного здоров'я населення “Спорт для всіх” - 724 611