Фестиваль сім'ї в Луцьку

28 травня, за підтримки департаменту сім'ї, молоді та спорту Луцької міської ради, на другий день свята Трійці відбудеться чудове свято для всієї сім'ї!

Кожна подружня пара матиме змогу не лише гарно провести час у різноманітних локаціях, а й вперше в Луцьку взяти участь у ПОДРУЖНЬОМУ ЧЕЛЕНДЖІ! Команда заходу пропонує вам збагатити свої стосунки і пройти 6 кроків до зміцнення сім'ї в інтерактивній формі. 

Адже, 

ти почув – ти забув,

ти побачив – ти запам'ятав,

ти зробив – ти зрозумів.

Вам потрібен буде гарний настрій, почуття гумору і трішки серйозності, щоб зануритись вглиб один одного.

Кожна подружня пара, яка пройшла всі 6 кроків ПОДРУЖНЬОГО ЧЕЛЕНДЖУ, автоматично стає учасником розіграшу сертифікатів на романтичну чи сімейну вечерю від наших партнерів – рекреаційного комплексу "Рестпарк" на 1000 гривень (у кількості 1 шт.), та "Базилік" на 500 гривень (у кількості 2 шт.) Сертифікат на 500 гривень отримає найдрайвовіша пара від піцерії "Фелічіта".

Для хоробрих, мужніх, відважних ТАТУСІВ в парку відбуватиметься силове змагання з перетягування автомобіля СУПЕРТАТО, в якому кожен батько за бажанням може взяти участь. За простих 30 секунд ви станете СУПЕРГЕРОЄМ для своєї дитини і подаруєте їй незабутні враження. 

Для дітей: зона активного відпочинку: батути, майстерки, розваги, велетенські мильні бульбашки, морозиво.

НА СЦЕНІ: 

• RULADA – популярна співачка, автор, композитор, зоряний педагог по вокалу, засновник унікальної авторської школи різножанрового вокалу ImproviNation, є номінантом ряду престижних музичних фестивалів і премій: Х-фактор, Хіт-конвеєр 2016, Українська пісня, YUNA та ін.

• Олександр та Віта Ліванцови – автори українського сімейного хіту «Моя сім'я», композитори, автори пісень, переможці конкурсу «Християнська пісня року» 

• Сергій Рибак – композитор, джазовий виконавець, засновник Християнської естрадно-джазової школи «Тритон» в Луцьку та в Києві

• Подружні конкурси, ігри

• Подарунки для переможців від спонсорів