Чемпіонат України з мото-дрегрейсингу

24 червня 2018 року Луцьк прийматиме наймасштабнішу авто-мото-спортивну подію: Чемпіонат України з мото-дрегрейсингу, другий етап PROUDRS Професійної Української дрег-рейсингової серії. Організовує захід Вінницька федерація дрег-рейсингу та дріфту та Андрій Гальчинський у співпраці з командуванням Повітряних сил України і Луцькою міською радою.

Понад 50 пілотів надпотужних та неймовірно швидких дрегстерів з України та не тільки продемонструють глядачам всю свою міць на військовому аеродромі.

Що ж таке дрег-рейсинг? Це заїзд на 402 метри, де головне – якнайшвидше проїхати дистанцію та показати найкращий час. Також у парних заїздах, звісно, потрібно виграти у суперника.

В дрег-рейсингу беруть участь спеціально підготовлені автомобілі, які називаються дрегстерами. Потужність машин до 10 000 кінських сил. Розгін до першої сотні за 0,4 секунди. За 402 метри дрегстери розганяються до 530 кілометрів на годину. Це рівень світового дрегрейсингу.

В Україні є дрегстери потужністю  від 1000 до 4000 тисяч кінських сил з  розгоном до першої сотні за 0,8 секунди та з набором швидкості до 350 кілометрів на годину. І всі ці машини та мотоцикли приїдуть у Луцьк вже 24 червня на аеродром (вул. Ківерцівська, 85). На PROUDRS спортсмени змагатимуться у п’яти класах автомобілів та трьох класах мотоциклів. Отже вісім класів та потужна боротьба в кожному класі очікує глядачів.

Разом із неймовірними стартами дрегстерів, прогрівом гуми, запеклою боротьбою глядачів чекає дріфт- та стантрайдинг-шоу. І це буде ще одна  незабутня шоу-програма для фанатів автоспорту. Організатори змагань побудують на аеродромі VIP-трибуни на 300 посадочних місць, створять парк сервісу для пілотів, побудують 20-метрову сцену. Буде встановлений великий екран 6х4 м. Понад 150 бетонних блоків та 2 кілометри огорожі забезпечать безпеку глядачів на змаганні. Професійний кейтеринг нагодує смачним шашликом та іншими не менш смачними стравами всіх любителів адреналіну, швидкості та активного відпочинку. Впевнені, що таких машин та такого  дійства не можна пропустити – лише один раз на рік це стане можливо в Луцьку. Очікуйте інформацію від організаторів про:

  • Початок змагань
  • Початок фінальних заїздів
  • Час офіційного відкриття
  • Розіграш квитків на PROUDRS
  • Заходи безпеки на змаганні
  • Приємні сюрпризи, які додатково приготували організатори заходу.

Слідкуйте за інформацієюwww.dragukraine.com/

Та на останок не забувайте: життя напрочуд коротке, щоб дозволити собі пропустити найцікавіше!

автоавтоавто