Всеукраїнський благодійний турнір з гімнастики художньої

Дата:
юні призерки та переможниці змагань

Цими вихідними (25-26 лютого) понад 300 спортсменок брали участь в благодійному турнірі з гімнастики художньої в поміч дітям з обмеженими можливостями, що проводився за підтримки Департамент молоді та спорту Луцької міської ради.

Завдяки пожертвам було передано понад 10 тисяч гривень на потреби комунального закладу «ЛУЦЬКИЙ НАВЧАЛЬНО-РЕАБІЛІТАЦІЙНИЙ ЦЕНТР ЛУЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ»

Крім шляхетної справи юні гімнастки також могли продемонструвати всі свої спортивні вміння і переконати суддів, що саме вони заслуговують на перемогу.

Вихованці відділення гімнастики художньої Комунальний заклад Дитячо-юнацька спортивна школа 3 Луцької міської ради також показали високий рівень підготовки та в різних видах програми ставали переможцями та призерами змагань.

Цілий набір нагород здобули наші юні вихованки. І ось далеко не повний їх перелік :