Події

Спортивні свята для мешканців міста

Дати проведення події
-

КЗ «Луцький міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Луцької міської ради» організовує для мешканців за місцем проживання в різних мікрорайонах міста спортивні заходи:      
    
- 23 березня 2019 року об 12.30 год. на спортивному майданчику (Київський м-н, 1-3) — спортивно-патріотичне свято “Тарас Шевченко – великий син українського народу” для дітей та молоді мікрорайону Київський м-н — Балка;
- 24 березня 2019 року о 14.00 год. в приміщенні «Одісей» (вул. Наливайка, 10) — Фестиваль спорту “Рух заради здоров'я” для мешканців 40-А кварталу  міста.

Фестиваль спорту для мешканців центрального мікрорайону міста

Дати проведення події
-

    17 березня 2019 року в приміщенні «Атлет» (вул. Степана Бандери, 13) комунального закладу «Луцький МЦФЗН «Спорт для всіх» відбудеться Фестиваль спорту для мешканців центрального мікрорайону міста.
    
Початок заходу — 13.00 год.

Організатор – КЗ «Луцький міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Луцької міської ради».

    Програма заходу: 
- міні-футбол;
- армрестлінг;
- дартс;
- теніс настільний;
- настільний хокей;
- кидки баскетбольного м’яча в кільце.

ЗАПРОШУЄМО ДО УЧАСТІ В СПОРТИВНОМУ ФЕСТИВАЛІ «ТАТО, МАМА, Я – СПОРТИВНА СІМ’Я»

Дати проведення події
-

О 09.00 год. 24 березня 2019 року в спортивному залі обласної дитячо-юнацької спортивної школи 
(м. Луцьк, вул. Шевченка, 3) відбудеться щорічний міський фестиваль «Тато, мама, я - спортивна сім‘я». 
Спортивне свято проводиться з метою залучення різних верств населення, зокрема дітей шкільного віку та дорослих до занять фізичною культурою, пропаганди здорового способу життя, активізації змістовного сімейного дозвілля. 
Фестиваль зміцнює та здружує членів сім’ї та об’єднує їх в спортивну родину.

Змагання з дартсу серед команд за місцем проживання

Дати проведення події
-

    13 березня 2019 року в приміщенні «Біла тура» (вул. Будівельників, 11) комунального закладу «Луцький міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Луцької міської ради» відбудуться змагання з дартсу серед команд за місцем проживання (склад команд: 4 юнаки, 4 дівчини - 2005 р.н. і молодші).

Початок заходу: 16.00 год.

Організатор - КЗ «Луцький міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Луцької міської ради».

КЗ “Луцький міський центр фізичного здоров'я населення “Спорт для всіх” - 724 611

Спортивні свята для мешканців міста

Дати проведення події
-

КЗ «Луцький міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Луцької міської ради» організовує в осередках за місцем проживання для мешканців в різних мікрорайонах міста спортивні заходи:      
    
- 02 березня 2019 року об 11.00 год. в приміщенні «Білий м’яч» (вул. Конякіна, 35) — спортивне свято для мешканців 40-Б кварталу міста, приурочене Масляній;
- 03 березня 2019 року о 12.00 год. в приміщенні «Одісей» (вул. Наливайка, 10) — спортивне свято для мешканців 40-А кварталу міста, приурочене Масляній;

Запрошуємо на нетворкінг з БУРівцями

Дати проведення події
-

Після БУРної презентації - не менш бурна вечірка!
На нашу думку, четвер - найкращий день, щоб дізнатися більше про те, чим живе і що робить молодь в інших містах України. Тож не проґав можливість уже цього четверга:

У неформальній атмосфері проведемо нетворкінг з БУРівцями.
Гратимемо Бінго.
Кожен охочий зможе взяти участь у Вільному мікрофоні. Поезія, проза, музика. Будь-що за твоїм бажанням.

Горнятко кави в Kava Avenue налаштує на приємну атмосферу в колі крутих людей. Приходь і переконайся! Бо кава там дійсно смачна.

Спортивно-патріотичні заходи для мешканців міста

Дати проведення події
-

КЗ «Луцький міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Луцької міської ради» організовує в осередках за місцем проживання для мешканців в різних мікрорайонах міста спортивно-патріотичні заходи:      
    
- 23 лютого 2019 року о 12.00 год. у спортивному залі ЗЗСО № 17 (вул. Щусєва, 7) — спортивно-патріотичний захід, приурочений пам`яті Героїв Небесної Сотні для мешканців мікрорайону Київський м-н - Балка;

23-24 лютого відбудуться змагання з футзалу присвячені пам’яті Миколи Романюка

Дати проведення події
-

Упродовж двох днів 23-24 лютого зал обласної ДЮСШ прийматиме ветеранські змагання з футзалу, що присвячені пам’яті Миколи Романюка.

Турнір відбуватиметься в рамках партнерських відносин між містами-побратимами Луцьком та Волновахою, для чого Микола Ярославович доклав чимало зусиль.