Події

Заходи з нагоди Міжнародного дня захисту дітей

Дати проведення події
-

КЗ «Луцький міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Луцької міської ради» організовує в осередках за місцем проживання для мешканців в різних мікрорайонах міста спортивні заходи з нагоди Міжнародного дня захисту дітей:

 

Відбудеться ХІІ Фестиваль спорту серед вихованців закладів дошкільної освіти

Дати проведення події
-

06 червня 2019 року в спортивному залі обласної дитячо-юнацької спортивної школи (вул. Шевченка, 3) відбудеться ХІІ Фестиваль серед вихованців закладів дошкільної освіти “Спорт для всіх – спільне майбутнє” з нагоди Міжнародного дня захисту дітей.

Початок заходу: 10.00 год.

Фестиваль спорту до Дня Європи

Дати проведення події
-

16 травня 2019 року в приміщенні «Біла тура» (вул. Будівельників, 11) комунального закладу «Луцький МЦФЗН «Спорт для всіх» Луцької міської ради» відбудеться Фестиваль спорту з нагоди відзначення Дня Європи.

 

Початок заходу — 15.00 год.

 

Програма заходу:

- турнір з шашок;

Змагання з футболу «Шкіряний м’яч» серед аматорських команд за місцем проживання

Дати проведення події
-

КЗ «Луцький міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Луцької міської ради» організовує з 02 травня 2019 року в різних мікрорайонах міста змагання з футболу «Шкіряний м’яч» серед аматорських команд за місцем проживання у двох вікових групах (середня група 2005-2006 р.н., молодша 2007-2008 р.н.).    
    Реєстрація учасників до 02 травня 2019 року в осередках за місцем проживання КЗ «Луцький МЦФЗН «Спорт для всіх»:

Спортивні заходи для мешканців за місцем проживання

Дати проведення події
-

Комунальний заклад «Луцький міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Луцької міської ради» організовує в мікрорайонах міста спортивні заходи для мешканців за місцем проживання, а саме:        
- 14 квітня 2019 року о 09.30 год. в приміщенні «Білий м’яч» (вул. Конякіна, 35) комунального закладу «Луцький МЦФЗН «Спорт для всіх» — Фестиваль спорту «Не лінуйся! Рухайся!» для мешканців 40-Б кварталу  міста;

Змагання із спортивного орієнтування «Лабіринт» серед команд за місцем проживання

Дати проведення події
-

10 квітня 2019 року в парку культури та відпочинку ім. Лесі Українки відбудуться змагання із спортивного орієнтування «Лабіринт» серед команд за місцем проживання (учасники 2004 р.н. і молодші) з нагоди Всесвітнього дня здоров'я.

Початок заходу: 16.00 год.

Організатор - КЗ «Луцький міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Луцької міської ради».

 

КЗ “Луцький міський центр фізичного здоров'я населення “Спорт для всіх” - 724 611

Розпочався Всеукраїнський місячник «Спорт для всіх – спільна турбота»

Дати проведення події
-

Щороку, впродовж квітня в місті Луцьку відбувається проведення Всеукраїнського місячника «Спорт для всіх – спільна турбота»  з облаштування спортивних майданчиків.
Головною метою заходу є покращення умов для регулярних занять фізичною культурою різних верств населення за місцем навчання, проживання та в місцях масового відпочинку громадян.
Комунальний заклад «Луцький міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Луцької міської ради» на постійній основі долучається до цієї загальноукраїнської акції.

Спортивні заходи для мешканців міста з нагоди Всесвітнього дня здоров’я

Дати проведення події
-

КЗ «Луцький міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Луцької міської ради» організовує в різних мікрорайонах міста з нагоди Всесвітнього дня здоров’я спортивні заходи для мешканців за місцем проживання, а саме:    
    
- 30 березня 2019 року об 13.00 год. на спортивному майданчику ЗЗСО № 5 (пр-т Перемоги, 16) — Фестиваль спорту «Рух заради здоров’я» для мешканців привокзального мікрорайону міста;

Спортивні свята для мешканців міста

Дати проведення події
-

КЗ «Луцький міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Луцької міської ради» організовує для мешканців за місцем проживання в різних мікрорайонах міста спортивні заходи:      
    
- 23 березня 2019 року об 12.30 год. на спортивному майданчику (Київський м-н, 1-3) — спортивно-патріотичне свято “Тарас Шевченко – великий син українського народу” для дітей та молоді мікрорайону Київський м-н — Балка.

Запрошуємо усіх бажаючих долучитись до заходів!

КЗ “Луцький міський центр фізичного здоров'я населення “Спорт для всіх” - 724 611

Фестиваль спорту для мешканців центрального мікрорайону міста

Дати проведення події
-

    17 березня 2019 року в приміщенні «Атлет» (вул. Степана Бандери, 13) комунального закладу «Луцький МЦФЗН «Спорт для всіх» відбудеться Фестиваль спорту для мешканців центрального мікрорайону міста.
    
Початок заходу — 13.00 год.

Організатор – КЗ «Луцький міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Луцької міської ради».

    Програма заходу: 
- міні-футбол;
- армрестлінг;
- дартс;
- теніс настільний;
- настільний хокей;
- кидки баскетбольного м’яча в кільце.