Відбувся чемпіонат України зі спортивної радіопеленгації

Дата:

З 27 по 30 квітня 2023 року в урочищах смт.Мирогоща Рівненської області проходив чемпіонат України зі спортивної радіопеленгації.

Сама першість відбувалась в чотирьох видах програми: спринт, класичні дистанції на діапазонах 3.5 та 144 МГЦ, радіоорієнтування. В змаганнях прийняли участь понад 90 спортсменів з 9 областей України, у вікових категоріях ЧЖ-12,ЧЖ-14,ЧЖ-16,ЧЖ-21 та ветерани.

Вдало на цих змаганнях виступила команда Волинської області, скомплектована зі спортсменів міста Луцька (ФРСМЛ). В загальнокомандному заліку переможцями стали:

1 місце- команда міста Києва,

2 місце-команда Волинської області,

3 місце-команда Вінницької області.

В особистому заліку чемпіонами стали: Іщук Владислав Ч-21, Новак Данило Ч-16, Приємська Софія Ж-12. Срібну нагороду здобула Прокоп’юк Анастасія Ж-16, бронза за Гупало Ольгою Ж-21,Яцюк Дмитро Ч-16, Островець Андрій Ч-16, Іщук Вікторія Ж-16, Приємська Софія Ж-16.

Наразі Луцькі спортсмени готуються до стартів на міжнародних змаганнях які будуть проходити в мальовничому місті Замость республіки Польща з 05 по 07 травня поточного року.

Заслужений тренер України Долинський А.Є.