Відбувся Чемпіонат України з рукопашного бою серед юнаків

Дата:

29-30 квітня 2023 року в місті Києві відбувся Чемпіонат України з рукопашного бою серед юнаків. В змаганнях взяло участь близько 600 спортсменів із переважної більшості областей нашої держави.

Поєдинки відбувались у двох розділах (контактах): «легкому» (дозволена тільки ударна техніка) та «дозованому» (дозволений весь арсенал ударної та бірцівської техніки, а також больові та задушливі прийоми).

Волинську область представляла збірна команда Федерації рукопашного бою міста Луцька, сформована за результатами міських змагань, які пройшли напередодні. До складу збірної Волині увійшли спортсмени Волинського обласного спортивного клубу «Магістр», Волинського регіонального клубу рукопашного бою «Інсайт» та бійцівського клубу «BUSHIDO».

Результатом напруженої та безкомпромісної боротьби юних спортсменів за правилами «дозованого» контакту рукопашного бою стало завоювання волинянами 12 медалей різного ґатунку.

Так, третє місце Чемпіонату України з рукопашного бою та бронзові нагороди вибороли Кучуков Георгій (БК «BUSHIDO»), Зіник Дмитро, Ткачук Михайло та Білевич Дмитро (ВОСК «Магістр»).

Срібні нагороди Чемпіонату та другу сходинку п’єдесталу посіли Урда Ярослав (БК «BUSHIDO»), Митюк Анатолій та Попович Антон (ВОСК «Магістр»).

Титул Чемпіона України з рукопашного бою та золоті відзнаки турніру отримали Іваникович Василь, Вівсяний Артем, Сацюк Максим (БК «BUSHIDO»), Титарчук Назар (ВРКРБ «Інсайт») та Браславський Дмитро (ВОСК «Магістр»).

Примітно, що увесь п’єдестал пошани найчисленнішої вагової категорії – 14-15 років, до 60 кг – обійняли лише волиняни, які відповідно посіли перше, друге, два третіх та навіть п’яте місце (Михальчук Остап, ВОСК «Магістр») Чемпіонату. Також, спеціальним призом – Кубком «За кращу техніку» був нагороджений спортсмен із м. Ківерців Браславський Дмитро.

В поєдинках «легкого» контакту рукопашного бою приймала участь невелика кількість спортсменів із Волині. Попри те, результат був також відмінним. Так, треті місця Чемпіонату вибороли Посполітак Максим, Сацюк Максим та Федина Дмитро (БК «BUSHIDO»). Срібні нагороди змагань отримали Чайка Владислав та Іваникович Василь (БК «BUSHIDO»). А переможцями стали Кучуков Георгій, Панасюк Олександра (БК «BUSHIDO») та Чайка Софія (ВРКРБ «Інсайт»).

Вітаємо наших призерів та переможців та бажаємо їм завжди рухатись вперед!